341492-2025 - Resultaat
België – Onderhoud van terreinen – Groenonderhoud met sociale voorkeur 2025 - 2026 - 2027 - 2028 met mogelijke verlenging van 1 jaar
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Groenonderhoud met sociale voorkeur 2025 - 2026 - 2027 - 2028 met mogelijke verlenging van 1 jaar
Beschrijving: Groenonderhoud met sociale voorkeur 2025 - 2026 - 2027 - 2028 met mogelijke verlenging van 1 jaar
Interne identificatiecode: PPP02T-556/5104/FD 2025003
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Sociale woningen en zone De Kronkel (2025 - 2026 - 2027)
Beschrijving: Sociale woningen en zone De Kronkel (2025 - 2026 - 2027)
Interne identificatiecode: FD 2025003-1_1
Aanvullende classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid
Perceel: LOT-0002
Titel: Begraafplaatsen (2025 - 2026 - 2027)
Beschrijving: Begraafplaatsen (2025 - 2026 - 2027)
Interne identificatiecode: FD 2025003-2_2
Aanvullende classificatie (cpv): 98371111 Diensten voor het onderhouden van begraafplaatsen, 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid
Perceel: LOT-0003
Titel: Keyhof (2025 - 2026 - 2027)
Beschrijving: Keyhof (2025 - 2026 - 2027)
Interne identificatiecode: FD 2025003-3_3
Aanvullende classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 77312100 Onkruidverdelging