341562-2025 - Mededinging
België – Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen) – Aankoop UHPLC-MS/MS en onderhoudscontract en raamovereenkomst voor herstel
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop UHPLC-MS/MS en onderhoudscontract en raamovereenkomst voor herstel
Beschrijving: Aankoop UHPLC-MS/MS en onderhoudscontract en raamovereenkomst voor herstel
Interne identificatiecode: PPP0AK-4398/5580/2025-2130
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-2130_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (De inschrijver die standaard een systeem aanbiedt met 2 licenties voor gelijktijdige afstandsgebruik van de databank moet een eenheidsprijs opgeven voor een extra licentie.)