See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Afsluiten van een brandverzekering ten behoeve van het patrimonium van Woonpunt Waas
Beschrijving: Afsluiten van een brandverzekering ten behoeve van het patrimonium van Woonpunt Waas
Interne identificatiecode: PPP0LO-359/6030/BRAND1 - WpW
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66515100 Brandverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: BRAND1 - WpW_1