34189-2026 - Mededinging
Nederland – Oplaadtoestellen – Concessie plaatsen en exploiteren van publieke laadpalen B1
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Concessie plaatsen en exploiteren van publieke laadpalen B1
Beschrijving: Met deze aanbesteding wil RAL-Zuid een nieuw exploitatiecontract afsluiten voor 937 bestaande publieke laadlocaties in de deelnemende gemeenten (zie paragraaf 1.4.1 van de inschrijvingsleidraad). De focus ligt op het behouden en toekomstbestendig maken van deze locaties, zodat deze blijven bijdragen aan een betrouwbaar, gebruiksvriendelijk veilig en uniform laadnetwerk in Noord-Brabant en Limburg. -
Interne identificatiecode: C2355013
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 31681500 Oplaadtoestellen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1