341922-2026 - Resultaat
Nederland – Ademhalingsapparatuur voor brandbestrijding – Ademluchtcilinders
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Ademluchtcilinders
Beschrijving: Het leveren van in totaal ca. 1600 stuks ademluchtcilinders plus bijbehorende cilinderhoezen verspreid over 4 maanden (bulkleveringen) in 2026; Optioneel: op afroep en naar behoefte aanvullen en/of vervangen van ademluchtcilinders en cilinderhoezen gedurende de looptijd van de overeenkomst. 1600 stuks
Interne identificatiecode: EA/2025/VB010/ADEMLUCHT
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35111100 Ademhalingsapparatuur voor brandbestrijding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1