Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
2023/HFB/OP/105887 - Raamovereenkomst voor het leveren van hygiënische containers met service voor de Vlaamse overheid.
Referentienummer: HFB-2023/HFB/OP/105887-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90918000 Reinigen van vuilnisbakken
II.1.4.
Korte beschrijving
Raamovereenkomst voor het leveren van hygiënische containers met service voor de Vlaamse overheid.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
het leveren van hygiënische containers met twee- of vier-wekelijkse reinigings- en ledigingsservice in de provincies West- en Oost- Vlaanderen
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 90918000 Reinigen van vuilnisbakken
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Deze opdracht betreft als voorwerp een raamovereenkomst met het leveren van hygiënische containers met twee- of vier-wekelijkse reinigings- en ledigingsservice.
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen
het leveren van hygiënische containers met twee- of vier-wekelijkse reinigings- en ledigingsservice in de provincies Antwerpen en Limburg.
Perceel nr.: 2
het leveren van hygiënische containers met twee- of vier-wekelijkse reinigings- en ledigingsservice in de provincies Vlaams-Brabant en Brussel.
Perceel nr.: 3