34223-2025 - Resultaat
België – Beroepsopleidingsdiensten – Competentieversterkende finaliteitsopleidingen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Competentieversterkende finaliteitsopleidingen
Beschrijving: Competentieversterkende finaliteitsopleidingen voor werkzoeken zonder werk en kwetsbare werknemers.
Interne identificatiecode: 2024_50210
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80530000 Beroepsopleidingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Dispatcher goederenvervoer Vlaanderen
Beschrijving: Dispatcher goederenvervoer Vlaanderen
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0010
Titel: Vrachtwagenbestuurder C en CE Brussels Hoofdstedelijk Gewest en Vlaams-Brabant
Interne identificatiecode: 10
Perceel: LOT-0011
Titel: Vrachtwagenbestuurder C en CE Antwerpen
Beschrijving: Vrachtwagenbestuurder C en CE Antwerpen
Interne identificatiecode: 11
Perceel: LOT-0002
Titel: Bestuurder interne transportmiddelen Oost-Vlaanderen
Beschrijving: Bestuurder interne transportmiddelen Oost-Vlaanderen
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Magazijnmedewerker Oost-Vlaanderen
Beschrijving: Magazijnmedewerker Oost-Vlaanderen
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: .Net ontwikkelaar met C# Oost-Vlaanderen
Beschrijving: .Net ontwikkelaar met C# Oost-Vlaanderen
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: .Net ontwikkelaar met C# Brussel
Beschrijving: .Net ontwikkelaar met C# Brussel
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: ERP Jr Consultant (SAP analist-ontwikkelaar) Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Beschrijving: ERP Jr Consultant (SAP analist-ontwikkelaar)
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: Vrachtwagenbestuurder C en CE West-Vlaanderen
Beschrijving: Vrachtwagenbestuurder C en CE
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Titel: Vrachtwagenbestuurder C en CE Oost-Vlaanderen
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Titel: Vrachtwagenbestuurder C en CE Limburg
Beschrijving: Vrachtwagenbestuurder C en CE Limburg
Interne identificatiecode: 9