342241-2024 - Mededinging
België – Foto-uitrusting – Raamovereenkomst met één deelnemer voor het leveren van fotografie apparatuur en -benodigdheden
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst met één deelnemer voor het leveren van fotografie apparatuur en -benodigdheden
Beschrijving: Raamovereenkomst met één deelnemer voor het leveren van fotografie apparatuur en -benodigdheden
Interne identificatiecode: AP/OP/2024-025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38650000 Foto-uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AP/OP/2024-025 - 1
Interne identificatiecode: 1