342271-2025 - Mededinging
België – Bus- en autobusverhuur met chauffeur – Busvervoer op afroep
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Busvervoer op afroep
Beschrijving: Het betreft een dienstenopdracht voor het personenvervoer, van de leerlingen van de verschillende scholen van de VZW Vrij Onderwijs Regio Aalst (VZW VORA).
Interne identificatiecode: VORA-2025-01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60172000 Bus- en autobusverhuur met chauffeur
Aanvullende classificatie (cpv): 60170000 Verhuur van voertuigen voor personenvervoer met chauffeur, 60100000 Wegvervoersdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Vrije Kleuterschool Sint Maarten
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: VBS Sint-Maarten Kloosterstraat
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: VBS Sint-Maarten Moorselbaan
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: VLS Sint-Maarten Esplanadeplein
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Sint-Maarteninstituut
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: VBS Sint-Maarten Raffelgemstraat
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: VBS De Bloesem
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Titel: VBS Sint-Gorik
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Titel: Sint-Augustinusinstituut
Interne identificatiecode: 9