342472-2025 - Mededinging
België – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Raamovereenkomst voor uitvoeren van onderhoudsbeheer in domeinen van het Agentschap voor Natuur en Bos, Regio Westhoek en Regio Zandig Vlaanderen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor uitvoeren van onderhoudsbeheer in domeinen van het Agentschap voor Natuur en Bos, Regio Westhoek en Regio Zandig Vlaanderen
Beschrijving: Raamovereenkomst voor uitvoeren van groen onderhoudsbeheer in regio's Westhoek en Zandig Vlaanderen. De opdracht betreft het uitvoeren van allerlei onderhoudswerken van geringe omvang en diverse aard in verschillende door het Agentschap voor Natuur en Bos beheerde domeinen. Zij bestaat uit het ter beschikking stellen van arbeidskrachten met of zonder machines in diverse graden voor werken in regie. De opdrachten bestaan in hoofdzaak uit de onderstaande werkzaamheden, deze lijst is niet gelimiteerd. • Het ruimen van zwerfvuil en verwijderen en verzamelen van boomspiralen • Het maaien van grazige vegetaties (gras, rietland, …) met bosmaaier of éénassige trekker) • Het maaien tussen bosgoed en heesters met bosmaaier of éénassige trekker • Het maaien van distelhaarden en andere exoten • De bestrijding van aquatische exoten (o.a. Waternavel) • De bestrijding van terrestrische exoten (o.a. Amerikaanse vogelkers) • Het verwijderen van ongewenste zaailingen (o.a. wilg, Het rooien van ongewenste heesters • Het vellen, rooien en verzagen van kleine hoogstammen • Het vellen en verzagen van hoogstammen • Algemeen hakhoutbeheer en het afzetten op stoven • Het knotten van bomen • Het ringen van bomen • Het ter plaatse hakselen van tak-afval • Het reinigen van bestrating ( hoofdzakelijk halfverharding) • Het reinigen van kleine constructies, parkmeubilair, speeltoestellen etc. • Het afbreken van afsluitingen en constructies • Het uitvoeren van kleine onderhouds- en herstellingswerken met klein gereedschap • Het aanplanten van bosgoed • Het scheren van hagen • Het plaatsen van weide-afsluitingen en andere kleine infrastructuurelementen • Parkbeheer • … De te verwerken materialen (plantgoed, meubilair, houtwerk, draadafsluiting, producten, …) worden door het bestuur aangeleverd Het opdrachtgevend bestuur kan, naast de hierboven omschreven taken, eveneens bijkomende eenvoudige werken opdragen die geen specifieke omschrijving behoeven. Zij worden door de met toezicht belaste ambtenaar beschreven.
Interne identificatiecode: ANB-TB-TOW-2025-76
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ANB-TB-TOW-2025-76 - 1 - Westhoek
Beschrijving: De opdracht betreft het uitvoeren van allerlei onderhoudswerken van geringe omvang en diverse aard in verschillende door het Agentschap voor Natuur en Bos beheerde domeinen, in regio Westhoek (gemeentes: Diksmuide, Kortemark, Houthulst, Alveringem, Lo-Reninge, Vleteren, Poperinge, Ieper, Heuvelland, Mesen, Langemark-Poelkapelle, Staden, Zonnebeke, Hooglede, Roeselare, Moorslede, Ardooie, Izegem, Oostrozebeke, Ingelmunster). Zij bestaat uit het ter beschikking stellen van arbeidskrachten met of zonder machines in diverse graden voor werken in regie. De opdrachten bestaan in hoofdzaak uit de onderstaande werkzaamheden, deze lijst is niet gelimiteerd. • Het ruimen van zwerfvuil en verwijderen en verzamelen van boomspiralen • Het maaien van grazige vegetaties (gras, rietland, …) met bosmaaier of éénassige trekker) • Het maaien tussen bosgoed en heesters met bosmaaier of éénassige trekker • Het maaien van distelhaarden en andere exoten • De bestrijding van aquatische exoten (o.a. Waternavel) • De bestrijding van terrestrische exoten (o.a. Amerikaanse vogelkers) • Het verwijderen van ongewenste zaailingen (o.a. wilg, Het rooien van ongewenste heesters • Het vellen, rooien en verzagen van kleine hoogstammen • Het vellen en verzagen van hoogstammen • Algemeen hakhoutbeheer en het afzetten op stoven • Het knotten van bomen • Het ringen van bomen • Het ter plaatse hakselen van tak-afval • Het reinigen van bestrating ( hoofdzakelijk halfverharding) • Het reinigen van kleine constructies, parkmeubilair, speeltoestellen etc. • Het afbreken van afsluitingen en constructies • Het uitvoeren van kleine onderhouds- en herstellingswerken met klein gereedschap • Het aanplanten van bosgoed • Het scheren van hagen • Het plaatsen van weide-afsluitingen en andere kleine infrastructuurelementen • Parkbeheer • … De te verwerken materialen (plantgoed, meubilair, houtwerk, draadafsluiting, producten, …) worden door het bestuur aangeleverd Het opdrachtgevend bestuur kan, naast de hierboven omschreven taken, eveneens bijkomende eenvoudige werken opdragen die geen specifieke omschrijving behoeven. Zij worden door de met toezicht belaste ambtenaar beschreven.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: ANB-TB-TOW-2025-76 - 2 - Zandig Vlaanderen
Beschrijving: De opdracht betreft het uitvoeren van allerlei onderhoudswerken van geringe omvang en diverse aard in verschillende door het Agentschap voor Natuur en Bos beheerde domeinen, in regio Zandig Vlaanderen (gemeentes Koekelare, Ichtegem, Torhout, Lichtervelde, Zedelgem, Jabbeke, Brugge, Damme, Beernem, Oostkamp, Wingene, Pittem, Tielt, Aalter, Maldegem, Lievegem, Eeklo, Sint-Laureins, Kaprijke, Assenede, Zelzate, Evergem, Sint-Martens-Latem, Deinze, Nazareth-De Pinte, Merelbeke-Melle, Gent, Lochristi, Destelbergen, Laarne, Oosterzele, Lokeren, Berlare, Zele, Stekene, Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht, Sint-Gillis-Waas, Temse, Waasmunster). Zij bestaat uit het ter beschikking stellen van arbeidskrachten met of zonder machines in diverse graden voor werken in regie. De opdrachten bestaan in hoofdzaak uit de onderstaande werkzaamheden, deze lijst is niet gelimiteerd. • Het ruimen van zwerfvuil en verwijderen en verzamelen van boomspiralen • Het maaien van grazige vegetaties (gras, rietland, …) met bosmaaier of éénassige trekker) • Het maaien tussen bosgoed en heesters met bosmaaier of éénassige trekker • Het maaien van distelhaarden en andere exoten • De bestrijding van aquatische exoten (o.a. Waternavel) • De bestrijding van terrestrische exoten (o.a. Amerikaanse vogelkers) • Het verwijderen van ongewenste zaailingen (o.a. wilg, Het rooien van ongewenste heesters • Het vellen, rooien en verzagen van kleine hoogstammen • Het vellen en verzagen van hoogstammen • Algemeen hakhoutbeheer en het afzetten op stoven • Het knotten van bomen • Het ringen van bomen • Het ter plaatse hakselen van tak-afval • Het reinigen van bestrating ( hoofdzakelijk halfverharding) • Het reinigen van kleine constructies, parkmeubilair, speeltoestellen etc. • Het afbreken van afsluitingen en constructies • Het uitvoeren van kleine onderhouds- en herstellingswerken met klein gereedschap • Het aanplanten van bosgoed • Het scheren van hagen • Het plaatsen van weide-afsluitingen en andere kleine infrastructuurelementen • Parkbeheer • … De te verwerken materialen (plantgoed, meubilair, houtwerk, draadafsluiting, producten, …) worden door het bestuur aangeleverd Het opdrachtgevend bestuur kan, naast de hierboven omschreven taken, eveneens bijkomende eenvoudige werken opdragen die geen specifieke omschrijving behoeven. Zij worden door de met toezicht belaste ambtenaar beschreven.
Interne identificatiecode: 2