342653-2024 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Vrijwillige transparantie vooraf Uitbreiding functionaliteiten Burgerzaken applicatie
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige transparantie vooraf Uitbreiding functionaliteiten Burgerzaken applicatie
Beschrijving: Uitbreiding van de opdracht met aanvullende functionaliteiten binnen de bestaande Burgerzaken applicatie (iBurgerzaken), zoals verhoging van informatiebeveiliging voor burgerzaken, het digitaal toegankelijk maken van brondocumenten, koppeling met andere applicaties en functionaliteiten met betrekking tot de digitale samenwerking met ketenpartners en andere gemeenten (OPENburgerzaken) o.a. woningcorporaties en geautomatiseerde gegevensuitwisseling met andere gemeenten. 330.000 euro
Interne identificatiecode: 2024-475
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Uitbreiding functionaliteiten Burgerzaken applicatie
Beschrijving: Uitbreiding van de opdracht met aanvullende functionaliteiten binnen de bestaande Burgerzaken applicatie (iBurgerzaken), zoals verhoging van informatiebeveiliging voor burgerzaken, het digitaal toegankelijk maken van brondocumenten, koppeling met andere applicaties en functionaliteiten met betrekking tot de digitale samenwerking met ketenpartners en andere gemeenten (OPENburgerzaken) o.a. woningcorporaties en geautomatiseerde gegevensuitwisseling met andere gemeenten.
Interne identificatiecode: 1