342885-2023 - ResultaatNederland-Gouda: Technische onderzoeken
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Nader onderzoek diverse kunstwerken
Referentienummer: 101794
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71335000 Technische onderzoeken
II.1.4.
Korte beschrijving
De aan te besteden opdracht voor een nader onderzoek m.b.t. diverse kunstwerken bestaande uit het uitvoeren van inspecties/onderzoeken op locatie, verificatieberekeningen en restlevensduuranalyses voor de volgende kunstwerken:
- Postbrug (000545);
- Vrouwebrug (000558);
- Hoornbrug (000539);
- Minderbroedersbrug (000540);
- Uiterstebrug (000556);
- Brug Sint Antheunisbrug (000549);
- Brug 7 (000008);
- Brug 98 (000519).
De gevraagde werkzaamheden zijn omschreven in het document 222468_AdB_RAP_0001_v3.0 d.d. 6-120202. Voor nadere informatie wordt verwezen naar Bijlage A.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
8 kunstwerken