343081-2025 - Mededinging
België – Diensten voor technische testen, analyse en adviezen – Raamovereenkomst asbestattesten
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst asbestattesten
Beschrijving: Het voorwerp van deze opdracht bestaat in hoofdzaak uit de opmaak van asbestinventarisattesten (= “asbestattesten”) voor particulieren, ondernemingen en overheidsinstanties (scholen uitgezonderd) binnen het werkingsgebied van IGEMO, hierna (potentiële) afnemers genoemd. Het projectgebied omvat de twaalf gemeenten van het arrondissement Mechelen, ook gekend als de streek ‘Rivierenland, nl. Bornem, Puurs-Sint-Amands, Willebroek, Mechelen, Bonheiden, Sint-Katelijne-Waver, Duffel, Putte, Lier, Berlaar, Nijlen en Heist-op-den-Berg en de gebouwen die in dit projectgebied gelegen zijn.
Interne identificatiecode: GUBES2500003
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: GUBES2500003 - 1
Interne identificatiecode: 1