343135-2024 - Mededinging
Nederland – Installatie van radio-, televisie-, audio- en video-uitrusting – Levering, installatie en service m.b.t. audiovisuele middelen ten behoeve van de Tinbergen- en Beatrixzaal
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering, installatie en service m.b.t. audiovisuele middelen ten behoeve van de Tinbergen- en Beatrixzaal
Beschrijving: Deze opdracht betreft de levering, installatie en service m.b.t. audiovisuele middelen ten behoeve van de congreszalen van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Naast de levering en installatie bevat deze opdracht ook nog een (preventieve en correctieve) onderhoudscomponent van maximaal zes jaar. Zie voor meer informatie de aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 2024/CCN/1006
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsdocumenten
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 51310000 Installatie van radio-, televisie-, audio- en video-uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 32000000 Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur, 32300000 Televisie- en radio-ontvangers, audio- of video-opnameapparatuur of -reproductietoestellen, 32320000 Televisie- en audiovisuele uitrusting, 32321000 Televisieprojectie-uitrusting, 32321300 Audiovisuele materialen, 50340000 Reparatie en onderhoud van audiovisuele en optische uitrusting, 50341000 Reparatie en onderhoud van televisie-uitrusting, 50342000 Reparatie en onderhoud van audio-uitrusting, 50343000 Reparatie en onderhoud van video-uitrusting, 51312000 Installatie van televisie-uitrusting, 51313000 Installatie van audio-uitrusting, 51314000 Installatie van video-uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000