343219-2025 - Resultaat
Nederland – Software voor onderwijsdoeleinden – Learning Management System (LMS)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Learning Management System (LMS)
Beschrijving: De hoofddoelstelling van deze aanbesteding is het sluiten van een Overeenkomst voor het ter beschikking stellen, instellingsbreed implementeren (inclusief training) en onderhouden van een Learning Management System. Onderdeel van de opdracht is de optimale integratie van het LMS met al bestaande software en applicaties in het applicatielandschap van de CHE. De Aanbestedende dienst gaat uit van een geraamde totale omvang van de Opdracht van ruim 4800 initieel onderwijs volgende studenten, 350 docenten en 675 niet-initieel onderwijs volgende studenten. Deze aantallen zijn slechts een indicatie waaraan geen rechten kunnen worden ontleend. Een definitieve waarde is niet bekend.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Er is voor een openbare procedure gekozen om de volgende redenen: meest efficiënt, transparante methode, passend geacht gezien het aantal gewenste inschrijvers, complexiteit van de opdracht en transactiekosten voor de aanbestedende dienst en inschrijvers. In deze aanbesteding zal gunning plaatsvinden op basis van het gunningscriterium beste prijs-kwaliteitverhouding.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48190000 Software voor onderwijsdoeleinden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Learning Management System
Beschrijving: De hoofddoelstelling van deze aanbesteding is het sluiten van een Overeenkomst voor het ter beschikking stellen, instellingsbreed implementeren (inclusief training) en onderhouden van een Learning Management System. Onderdeel van de opdracht is de optimale integratie van het LMS met al bestaande software en applicaties in het applicatielandschap van de CHE.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De beoogde ingangsdatum van de Overeenkomst is mei 2025, na definitieve gunning. De Overeenkomst heeft een initiële looptijd van zeven (7) jaar, ingaande per 1 september 2025. De initiële contractperiode eindigt derhalve op 31 augustus 2032. Na afloop van de initiële looptijd bestaat de mogelijkheid om de overeenkomst drie (3) keer te verlengen met een periode van telkens twee (2) jaar. Hierdoor kan de totale looptijd van de overeenkomst worden uitgebreid tot maximaal dertien (13) jaar, tot uiterlijk 31 augustus 2038. Elke verlenging geschiedt onder dezelfde voorwaarden, tenzij anders overeengekomen.