II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De Universiteit Utrecht zoekt 3 intermediairs die het doorlenen van IT-personeel verzorgen. Het betreft de inhuur van IT-professionals, door alle onderdelen van de universiteit. Het gaat dan om de inhuur van diverse functies en alle functieschalen. Het gaat daarbij om inhuur waarbij de IT-professional werkt op basis van een inspanningsverplichting. IT-projecten met resultaatverplichting zijn geen onderdeel van deze aanbesteding.
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen