343429-2024 - Mededinging
Nederland – Reclame- en marketingdiensten – Media-inkoop campagnes
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Media-inkoop campagnes
Beschrijving: Kenniscentrum en voorlichtingsorganisatie Milieu Centraal groeit sterk en zoekt één mediabureau voor mediastrategie, -inkoop en -monitoring ten behoeve van diverse campagnes binnen Milieu Centraal. Een mediabureau dat gericht vernieuwend, creatief en proactief advies kan geven voor campagnes gericht op bewustwording en gedragsverandering richting alle doelgroepen. Die een samenhangende strategie voorstelt waarbij inzet van verschillende media elkaar versterken. En die tijdens het proces zorgt voor optimalisatie door bijsturing en achteraf zorgt voor heldere en concrete rapportages. Milieu Centraal verwacht over de gehele looptijd van de raamovereenkomst (incl. eventuele verlengingen) diensten af te nemen met een totale waarde van € 4.000.000,- excl. btw. Milieu Centraal kent momenteel een explosieve groei van de organisatie, waardoor afwijkingen van de geschatte opdrachtwaarde mogelijk zijn. Er geldt geen afnameverplichting.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Kenniscentrum en voorlichtingsorganisatie Milieu Centraal groeit sterk en zoekt één mediabureau voor mediastrategie, -inkoop en -monitoring ten behoeve van diverse campagnes binnen Milieu Centraal. Een mediabureau dat gericht vernieuwend, creatief en proactief advies kan geven voor campagnes gericht op bewustwording en gedragsverandering richting alle doelgroepen. Die een samenhangende strategie voorstelt waarbij inzet van verschillende media elkaar versterken. En die tijdens het proces zorgt voor optimalisatie door bijsturing en achteraf zorgt voor heldere en concrete rapportages. Milieu Centraal verwacht over de gehele looptijd van de raamovereenkomst (incl. eventuele verlengingen) diensten af te nemen met een totale waarde van € 4.000.000,-. Milieu Centraal kent momenteel een explosieve groei van de organisatie, waardoor afwijkingen van de geschatte opdrachtwaarde mogelijk zijn. Er geldt geen afnameverplichting.
Interne identificatiecode: 1