2. Procedure
Procedure
Titel: EA Leermiddelen - ISOB
Beschrijving: Binnen de opdracht valt: • Leermethoden, gebruiks-en verbruiksartikelen • Leerpakketten (leermethode inclusief software) • Educatieve Software • Spel- en ontwikkelingsmaterialen • Creativiteitsartikelen en schoolmaterialen • Kantoormaterialen • Bijbehorende dienstverlening (zoals implementatie van methodes, voorlichting, training en advies Buiten de opdracht valt: • Printpapier De maximale opdrachtwaarde van deze Overeenkomst is geraamd op € 3.300.000 (exclusief BTW) voor de volledige looptijd. Deze waarde is indicatief en gebaseerd op de geraamde omvang van de opdracht, vermeerderd met 25% als marge voor eventuele aanvullende opdrachten. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend; de Overeenkomst verliest zijn werking zodra de maximale opdrachtwaarde is bereikt. Het betreft een Raamovereenkomst met een initiële looptijd van vier (4) jaren. Na deze periode heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog twee (2) keer te verlengen met twee (2) jaar door het lichten van optiejaren. De maximale looptijd is daarmee acht (8) jaren. De Overeenkomst expireert na afloop van de contractjaren (initieel ofwel na het lichten van optiejaren) ofwel na het bereiken van de maximale opdrachtwaarde. Een aanbesteding met een looptijd van acht jaar in plaats van vier jaar biedt ISOB belangrijke voordelen. Het zorgt voor continuïteit en stabiliteit in de levering van leermiddelen, waardoor onderwijsprocessen ongehinderd doorgang kunnen vinden. Daarnaast maakt een meerjarige samenwerking een nauwer partnerschap mogelijk, waardoor de leverancier beter kan inspelen op de specifieke behoeften van ISOB, flexibiliteit kan bieden en kennisoverdracht structureel wordt verankerd. ISOB is van mening dat inkoop over meerdere jaren de efficiency van planning, voorraadbeheer en logistieke processen aanzienlijk verhoogt, terwijl raamovereenkomsten optimaal kunnen worden benut om een soepele en consistente levering van Leermiddelen aan alle locaties te waarborgen.
Interne identificatiecode: 2026-LM304282
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Binnen de opdracht valt: • Leermethoden, gebruiks-en verbruiksartikelen • Leerpakketten (leermethode inclusief software) • Educatieve Software • Spel- en ontwikkelingsmaterialen • Creativiteitsartikelen en schoolmaterialen • Kantoormaterialen • Bijbehorende dienstverlening (zoals implementatie van methodes, voorlichting, training en advies Buiten de opdracht valt: • Printpapier
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39162100 Leermiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Binnen de opdracht valt: • Leermethoden, gebruiks-en verbruiksartikelen • Leerpakketten (leermethode inclusief software) • Educatieve Software • Spel- en ontwikkelingsmaterialen • Creativiteitsartikelen en schoolmaterialen • Kantoormaterialen • Bijbehorende dienstverlening (zoals implementatie van methodes, voorlichting, training en advies Buiten de opdracht valt: • Printpapier De maximale opdrachtwaarde van deze Overeenkomst is geraamd op € 3.300.000 (exclusief BTW) voor de volledige looptijd. Deze waarde is indicatief en gebaseerd op de geraamde omvang van de opdracht, vermeerderd met 25% als marge voor eventuele aanvullende opdrachten. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend; de Overeenkomst verliest zijn werking zodra de maximale opdrachtwaarde is bereikt.
Interne identificatiecode: 1