343784-2025 - Mededinging
België – Liftonderhoud – Raamovereenkomst voor het uitvoeren van het preventief onderhoud, permanentie en interventies van liften in eigendom of in beheer van Farys
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het uitvoeren van het preventief onderhoud, permanentie en interventies van liften in eigendom of in beheer van Farys
Beschrijving: Deze overeenkomst betreft het uitvoeren van het preventief onderhoud, permanentie en interventies van liften van verschillende infrastructuren in eigendom of in beheer van Farys.
Interne identificatiecode: I-25-007
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50750000 Liftonderhoud
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: I-25-007 - 1
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het uitvoeren van het preventief onderhoud, permanentie en interventies van liften in eigendom of in beheer van Farys
Interne identificatiecode: 1