344265-2024 - Resultaat
Nederland – Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen – SZW EA Kostprijsonderzoek kinderopvang
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: SZW EA Kostprijsonderzoek kinderopvang
Beschrijving: Het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW) nodigen u als Potentiële Inschrijver uit om in te schrijven voor de Europese aanbesteding Kostprijsonderzoek Kinderopvang. De Rijksinkoopsamenwerking (RIS) begeleidt deze aanbesteding. Het doel van de Aanbesteding is het sluiten van een Overeenkomst met één dienstverlener op het gebied van onderzoek naar kostprijzen in de kinderopvangsector. De intentie is dat de Overeenkomst op 23 mei 2024 in gaat. Zie verder het Beschrijvend document.
Interne identificatiecode: 201865005.011.072
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
Aanvullende classificatie (cpv): 73110000 Uitvoeren van onderzoek, 73300000 Planning en uitvoering van onderzoek en ontwikkeling, 79315000 Sociaal onderzoek
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: - De totale financiële omvang van de opdracht voor een periode van twaalf (12) maanden ingaand op 23 mei 2024 t/m 23 mei 2025 is geraamd op een bedrag van € 350.000 exclusief btw. De omvang is inclusief de kosten voor de samenwerking met het waarborgfonds. - De Overeenkomst wordt afgesloten voor de periode van twaalf (12) maanden. Na de looptijd van twaalf (12) maanden hebben wij eenzijdig de mogelijkheid tot het verlengen van de Overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden. We verlengen de Overeenkomst maximaal één (1) keer voor maximaal twaalf (12) maanden.. Als wij willen verlengen bevestigen wij dit schriftelijk aan u uiterlijk één (1) maand voor de einddatum van de Overeenkomst. - Let op: de gegevens over de omvang van de Opdracht zijn een indicatie. Aan deze gegevens kunt u geen rechten ontlenen.