344272-2026 - Resultaat
Nederland – Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke – Interieurarchitect Natuur Historisch Museum Maastricht
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Interieurarchitect Natuur Historisch Museum Maastricht
Beschrijving: Het Natuurhistorisch Museum Maastricht zal in de komende jaren vernieuwd en verduurzaamd worden. Deze ingreep is niet alleen bouwkundig, ook de museuminrichting zal compleet vernieuwd worden. Derhalve is Gemeente Maastricht op zoek naar een interieurarchitect. Het doel van de opdracht waarvoor de interieurarchitect zal worden ingezet is het creëren van een samenhangend, functioneel en inspirerend interieurconcept dat aansluit bij de identiteit, missie en toekomstvisie van het Natuurhistorisch Museum. Dit omvat de volledige herinrichting van alle publieks- en functionele ruimtes. Voor meer informatie wordt verwezen naar de aanbestedingsdocumenten.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie, 71221000 Diensten door architectenbureaus voor gebouwen, 71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning, 71250000 Dienstverlening van architecten en bouwkundigen, en controles, 71251000 Architecten- en bouwinspectiediensten, 79932000 Binnenhuisarchitectuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000