2. Procedure
Procedure
Titel: Aanstelling van een multidisciplinair ontwerpteam voor het ontwerp en de opvolging van de realisatie van de Speelplein Klein-Zwitzerland en de renovatie en de uitbreiding van de gebouwen die er zijn gevestigd.
Beschrijving: Aanstelling van een multidisciplinair projectontwerpteam voor het ontwerp en de opvolging van de realisatie van het speelplein Klein-Zwitserland en de renovatie en uitbreiding van gebouwen die erop staan.
Interne identificatiecode: 2025-110
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025-110 - 1
Beschrijving: • Perceel 1 betreft de aanstelling van een multidisciplinair team van projectontwerpers (architectuur - landschap - stabiliteitsingenieur - speciale technieken - EPB) voor het ontwerp, de studies en de opvolging van de uitvoering van het project voor de ingrijpende renovatie van gebouwen en de inrichting van de openbare ruimte.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: 2025-110 - 2
Beschrijving: Perceel 2 heeft betrekking op de veiligheids- en gezondheidscoördinatie van het project en van de uitvoering van de handelingen als bedoeld in perceel 1.
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 71317200 Gezondheids- en veiligheidsdiensten