344566-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: Diensten door huisartsen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Mededingingsprocedure Huisartsenzorg De Hunnerberg (RJJI) 2023
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
85121100 Diensten door huisartsen
II.1.4.
Korte beschrijving
De scope van deze inkoopprocedure bestaat uit Huisartsenzorg t.b.v. de JI De Hunnerberg (RJJI)):
Binnen de scope van deze aanbesteding vallen de volgende zorgvormen:
Zorgvorm tarief
Huisartsenzorg binnen Kantooruren, bestaande uit:
• Planbare zorg uurtarief
• Niet-Planbare zorg uurtarief
• Consult in de JI gedurende Niet-planbare zorg Tarief per consult
Huisartsenzorg buiten Kantooruren, bestaande uit:
• Beoordelen Nieuwe Inkomsten in de ANW en op nationale feestdagen uurtarief
• ANW-diensten Abonnementstarief per maand
• Consult in de JI gedurende ANW-diensten Tarief per consult
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding