2. Procedure
Procedure
Titel: Digitaal Dossier JGZ
Beschrijving: Om vanaf maart 2026 in de doorlopende behoefte voor een DDJGZ te kunnen voorzien is de Veiligheidsregio Kennemerland/JGZ deze Europese aanbesteding gestart, met als doel om een overeenkomst voor meerdere jaren met één leverancier te sluiten. Zie de aanbestedingsstukken
Interne identificatiecode: 2024-04 EA Digitaal Dossier JGZ
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie de aanbestedingsstukken
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72600000 Diensten voor computerondersteuning en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: perceel een
Beschrijving: Zie de aanbestedingsstukken Zie de aanbestedingsstukken
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Opties:
Beschrijving van de opties: verlenging overeenkomst