2. Procedure
Procedure
Titel: Bouw- en Woonrijp maken Braassemerland Fase 4
Beschrijving: Het uit te voeren werk betreft fase 4 en is gelegen tussen de Noordkade, Noordeinde, Lisdodde en de Noorderhemweg te Roelofarendsveen. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: Perceel 1 – Bouwrijp maken Werkzaamheden gericht op het voorbereiden van het terrein voor bebouwing, waaronder grond- en rioleringswerk, funderingen, bouwwegen, damwanden en beschoeiingen, inclusief coördinatie van nutsvoorzieningen en bijkomende werkzaamheden. Perceel 2 – Woonrijp maken Werkzaamheden gericht op de definitieve inrichting van de openbare ruimte, zoals grond- en verhardingswerk, waterbouwkundige voorzieningen, groen, verlichting, meubilair en bebording, inclusief communicatie met omwonenden, coördinatie van nutswerkzaamheden en bijkomende werkzaamheden. 0
Interne identificatiecode: 222936
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45100000 Bouwrijp maken van terreinen, 45232440 Aanleggen van rioleringsbuizen, 45232450 Bouwwerkzaamheden voor afwatering, 45233000 Aanleg van snelwegen en wegen, 45240000 Waterbouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het uit te voeren werk betreft fase 4 en is gelegen tussen de Noordkade, Noordeinde, Lisdodde en de Noorderhemweg te Roelofarendsveen. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: Perceel 1: Bouwrijp maken het uitvoeren van grondwerk sleuven en cunetten; het aanbrengen van rioleringen: het aanbrengen van huis- en kolkafvoerleidingen; het aanbrengen van funderingen; het aanbrengen van bouwwegen van asfalt en menggranulaat; het aanbrengen van damwanden en beschoeiingen; het coördineren van de nutswerkzaamheden. het verrichten van bijkomende werkzaamheden. Perceel 2: Woonrijp maken het opnemen van asfaltverhardingen; het uitvoeren van grondwerk: het aanbrengen van kolken en kolkafvoerleidingen; het aanbrengen van funderingen; het aanbrengen van elementenverhardingen; het aanbrengen van kantopsluitingen; het aanbrengen van damwanden; het aanbrengen van beschoeiingen; het aanleggen van kleine waterbouwkundige constructies; het aanbrengen van plantplaatsen en groen; het aanbrengen van bebording en meubilair; het aanbrengen openbare verlichting; het communiceren met buurtbewoners; het coördineren van de nutswerkzaamheden. het verrichten van bijkomende werkzaamheden.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45100000 Bouwrijp maken van terreinen, 45232400 Bouwwerkzaamheden voor riool, 45233000 Aanleg van snelwegen en wegen, 45240000 Waterbouwwerkzaamheden