345139-2023 - ResultaatNederland-Amsterdam: Banden voor normale en zware voertuigen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Banden
Referentienummer: 212253
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
34350000 Banden voor normale en zware voertuigen
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht betreft het leveren, monteren en onderhouden van diverse A-merken, afmetingen en typen voertuigbanden en toebehoren ten behoeve van het wagenpark van Gemeente Amsterdam. Dit betreft onder andere de volgende voertuigen: personenauto's; bedrijfsauto's; aanhangwagens; vrachtwagens; veegmachines; tractoren; wiellaadschoppen; tuin en parkmachines.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
19511000 Binnenbanden, loopvlakken en velglinten van rubber, 34350000 Banden voor normale en zware voertuigen, 34351000 Banden voor normale auto's, 34351100 Banden voor motorvoertuigen, 34352000 Banden voor zwaar gebruik, 34352100 Banden voor vrachtwagens, 34352300 Banden voor landbouwmachines, 34631400 Wielassen, banden en andere onderdelen van locomotieven of rollend materieel, 34913200 Coverbanden
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding