2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeentepagina Katwijk
Beschrijving: Verzorgen, drukken in een huis-aan-huis blad en verspreiden binnen de gemeente Katwijk van de gemeentepagina -
Interne identificatiecode: 3716445
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
Aanvullende classificatie (cpv): 22000000 Drukwerk en aanverwante producten, 79800000 Drukkerij- en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Gemeente Katwijk is de opdrachtgever voor deze opdracht. De opdracht gaat over de uitvoering van het opmaken (DTP-werkzaamheden), drukken, publiceren in en verspreiden van het wekelijkse gemeentelijke nieuws via een (gratis/kosteloos) huis-aan-huis blad. Deze aanbesteding vindt plaats op basis van de Aanbestedingswet 2012 (Aw 2012). -
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: opties voor oa extra plaatsingen en verlengopties