345216-2026 - Resultaat
Nederland – Afval- en vuilcontainers en bakken – Leveren van textielcontainers
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren van textielcontainers
Beschrijving: Leveren van circa 300 textielcontainer. Zie verdere voor verdere informatie de aanbestedingsdocumenten.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsdocumenten
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
Aanvullende classificatie (cpv): 39224340 Afvalbakken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 300 stuks