345273-2025 - Resultaat
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Microsoft Unified Support
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Microsoft Unified Support
Beschrijving: Microsoft Unified Support
Interne identificatiecode: 0000770786
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 0000770786 - 1
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de vernieuwing van de Microsoft Unified Enterprise Support die ondersteuning en bijstand biedt voor Microsoft-oplossingen en -producten die worden ingezet op de IT-infrastructuur van Infrabel, Tuc Rail en HR-Rail.
Interne identificatiecode: 1