345298-2022 - MededingingBelgië-Hasselt: Postkantoordiensten
Sociale en andere specifieke diensten – overheidsopdrachten
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Behandeling van uitgaande post
Referentienummer: CS-2022-003
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
64114000 Postkantoordiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Voorwerp van de diensten: Behandeling van uitgaande post.
Met behandeling van uitgaande post wordt bedoeld : het afhalen, sorteren, frankeren, vervoeren en verdelen van postzendingen.
- Afhaling van de ongefrankeerde postzendingen bij het Jessa Ziekenhuis op af te spreken tijdstippen en plaatsen.
- Sorteren van de opgehaalde ongefrankeerde postzendingen (prior, non-prior, aangetekende zendingen, internationale zendingen en pakketten)
- Frankeren van de opgehaalde ongefrankeerde postzendingen conform de normen van de aanbieder van de postdiensten die instaat voor de distributie naar de geadresseerden.
- Transport naar en afgeven van de gefrankeerde postzendingen bij een bedrijf bevoegd voor de aanbieding van postdiensten. Deze aanbieder zorgt voor de distributie naar de geadresseerden.
- Verdelen: de opdrachtnemer beschikt over een postlicentie of doet beroep op een onderaannemer die beschikt over een postlicentie.