345512-2022 - MededingingNederland-Utrecht: Reclamediensten
Aankondiging van een concessieovereenkomst
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/23/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
EA Exploitatie van digitale reclamedragers op stations
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79341000 Reclamediensten
II.1.4.
Korte beschrijving
NS Stations B.V. (hierna NS) is voornemens over te gaan tot het sluiten van een Concessie Overeenkomst voor een periode van drie (3) jaren met de mogelijkheid tot verlenging van twee (2) x maximaal één (1) jaar met een leverancier die in staat is de digitale reclamedragers te exploiteren. De Concessie betreft de exploitatie van 75-inch Digitale Reclameschermen en Grootformaat Digitale Reclameschermen. Op dit moment zijn er voor wat betreft formaat 75-inch 347 Digitale Reclameschermen op 18 treinstations. NS is voornemens het aantal Digitale Reclameschermen, formaat 75-inch, de komende jaren uit te breiden tot ongeveer 772 75-inch Digitale Reclameschermen op 71 stations. NS Stations beschikt daarnaast over verschillende Grootformaat Digitale Reclameschermen. Het betreft in totaal 13 Grootformaat Digitale Reclameschermen.
Voor de beschrijving van de Concessie , waaronder exploitatie voorwaarden, eisen en gunningscriterium, verwijst NS naar de aanbestedingsstukken.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Deze concessieovereenkomst is verdeeld in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
79341400 Reclamecampagnediensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
1,0