2. Procedure
Procedure
Titel: Procesadviseur - cluster SO
Beschrijving: Als procesadviseur zorg jij ervoor dat nieuwe, herziene en bestaande processen écht gaan werken. Binnen de afdelingen Contractbeheer & Erfpacht (CBE) en Gebiedsexploitatie (GEX) wacht een grote uitdaging: zo’n 75 processen die aangepakt moeten worden. Krijg jij energie van structuur, verbetering en implementatie? Dan ligt bij Stadsontwikkeling een mooie klus op je te wachten!
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000