345726-2022 - MededingingNederland-Rotterdam: Reparatie van betonwerk
Aankondiging van een opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
1-W-11469-21: Onderhoud aan kademuren en kunstwerken in de gemeente Rotterdam
Referentienummer: 1-W-11469-21
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45262330 Reparatie van betonwerk
II.1.4.
Korte beschrijving
Het sluiten van een raamovereenkomst voor het laten onderhouden van kademuren en kunstwerken in de gemeente Rotterdam
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 25 000 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45262300 Betonwerk, 45262330 Reparatie van betonwerk, 45223210 Constructiestaalbouw, 45259000 Reparatie en onderhoud van installaties
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het werk bestaat in hoofdzaak uit:
- grondwerkzaamheden;
- aanbrengen, repareren c.q. renoveren elementenverhardingen bij kunstwerken en kademuren;
- aanbrengen, repareren c.q. renoveren asfaltverhardingen bij kunstwerken en kademuren;
- aanbrengen, repareren c.q. renoveren slijtlagen;
- onderhouden en repareren betonconstructies;
- onderhouden en repareren staalconstructies;
- onderhouden en repareren gemetselde constructies;
- onderhouden en repareren houten constructies;
- repareren, renoveren dilatatievoegen/ voegovergangen;
- conserveren van staal, beton en hout;
- onderhouden en repareren kademuurconstructies;
- repareren, renoveren beschoeiingen;
- repareren, renoveren tegelwerk;
- onderhouden, repareren c.q. renoveren installaties;
- verrichten van werkzaamheden t.b.v. oplossen van storingen en calamiteiten bij kunstwerken en
kademuren;
- verrichten van werkzaamheden bij calamiteiten in het algemeen;
- verrichten van werkzaamheden bij evenementen in het algemeen.
De bovenstaande opsomming van werkzaamheden zijn slechts een indicatie van de te verrichten werkzaamheden en alleen bedoeld om de interesse van potentiële Inschrijvers voor de onderhavige opdracht te wekken. Inschrijvers kunnen geen rechten ontlenen aan deze opsomming. De bovenstaande opsomming van werkzaamheden zijn slechts een indicatie van de te verrichten werkzaamheden en alleen bedoeld om de interesse van potentiële Inschrijvers voor de onderhavige Opdracht te wekken. Een uitgebreide opsomming van werkzaamheden op basis van de afgelopen jaren is bijgevoegd als bijlage 11 van de aanbestedingsleidraad – Hoeveelheden gemiddeld per jaar. Inschrijvers kunnen geen rechten ontlenen aan deze opsomming. In 2019 bedroeg de totale omvang van de raamovereenkomst €4.882.000,- verdeeld over 355 deelopdrachten. In 2020 bedroeg de omvang €3.600.000 verdeeld over 288 deelopdrachten.
De verwachte omvang van de raamovereenkomst bedraagt €6.250.000,- per jaar. De totale waarde van de raamovereenkomst inclusief verlengingen wordt zodoende gesteld op €25.000.000.
Zie voor een nadere technische omschrijving van de uit te voeren werkzaamheden het bijgevoegde RAW-bestek .