345756-2025 - Mededinging
België – Vloeibare stikstof – QMMO24-3223 - Raamovereenkomst voor de levering van vloeibare stikstof en de plaatsing, exploitatie en verhuring van de vereiste opslagtanken voor de vzw Associatie KU Leuven en Bio-Incubator
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: QMMO24-3223 - Raamovereenkomst voor de levering van vloeibare stikstof en de plaatsing, exploitatie en verhuring van de vereiste opslagtanken voor de vzw Associatie KU Leuven en Bio-Incubator
Beschrijving: QMMO24-3223 - Raamovereenkomst voor de levering van vloeibare stikstof en de plaatsing, exploitatie en verhuring van de vereiste opslagtanken voor de vzw Associatie KU Leuven en Bio-Incubator
Interne identificatiecode: QMMO24-3223
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 24111800 Vloeibare stikstof
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: QMMO24-3223 - 1
Interne identificatiecode: 1