Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45221120 Bouwen van viaduct
Aanvullende classificatie (cpv): 45233000 Aanleg van snelwegen en wegen
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Midden-Noord-Brabant (NL412)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Tilburg