2. Procedure
Procedure
Titel: Overbruggingsovereenkomst Wmo-hulpmiddelen
Beschrijving: Tijdelijke overbruggingsvereenkomst (-regeling) Wmo-hulpmiddelen tot de startdatum van de nieuwe Overeenkomst t.b.v. een zorgvuldige voorbereiding van de nieuwe Europese openbare aanbestedingsprocedure. Levering en service/onderhoud bestaand uitstaand bestand van ca. 3.900 hulpmiddelen voor periode tussen 31 mei 2025 en ingangspdatum nieuwe overeenkomst (naar huidige verwachting 1 maart 2026)
Interne identificatiecode: 507
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33196200 Hulpmiddelen voor gehandicapten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1 perceel voor gehele opdracht
Beschrijving: 1 perceel voor gehele opdracht Levering en service/onderhoud bestaand uitstaand bestand van ca. 3.900 hulpmiddelen voor periode tussen 31 mei 2025 en ingangspdatum nieuwe overeenkomst (naar huidige verwachting 1 maart 2026)
Interne identificatiecode: 1