346313-2025 - Resultaat
Nederland – Medische verbruiksartikelen – Raamovereenkomst levering van de tourniquet en de tourniquet trainer
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst levering van de tourniquet en de tourniquet trainer
Beschrijving: Raamovereenkomst levering tourniquet en de tourniquet trainer. Beschrijving: De opdracht betreft het sluiten van één raamovereenkomst met één ondernemer voor de levering van tourniquet en de tourniquet trainer voor het Ministerie van Defensie.
Interne identificatiecode: 21926067
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare procedure op basis van concurrentiestelling.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: zie aanbestedinggstukken.