Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Looptijd in maanden: 48
Deze opdracht kan worden verlengd: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
Filgrastim verlengde werking voor SC gereguleerde afgifte over een tijdspanne 30-60min op vooraf gepland tijdstip