346496-2026 - Resultaat
Nederland – Printers en plotters – Europese aanbesteding multifunctionals
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding multifunctionals
Beschrijving: De scope van deze aanbesteding ziet toe op de levering en dienstverlening van circa tachtig (80) multifunctionals aan de locaties van Aanbestedende dienst. De multifunctionals voldoen aan de minimale functionaliteiten en kunnen worden voorzien van de optionele functionaliteiten in Annex XI Functionaliteitenoverzicht. Per multifunctional bestaat de levering en dienstverlening minimaal uit: • De levering, gebruiksklare oplevering en beschikbaar houden van de multifunctional; • Afdrukken (zwart/wit en kleur A4 en zwart/wit en kleur A3): • Leveren verbruiksgoederen; • Reparaties, beheer en onderhoud. Deze opdracht is niet onderverdeeld in percelen. Inschrijven op een gedeelte van de opdracht is niet toegestaan en leidt tot uitsluiting van verdere deelname aan de aanbestedingsprocedure. De onderhavige opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een op basis van historie geschatte opdrachtwaarde van € 256.000,00 exclusief btw per jaar, die is gebaseerd op een afname van 80 multifunctionals. De geraamde opdrachtwaarde voor de gehele opdracht bedraagt € 1.536.000,00. Let op: 1. De geraamde opdrachtwaarde is gebaseerd op historie, de huidige overeenkomsten en hoog aantal kleurafdrukken. Naar verwachting neemt deze opdrachtwaarde binnen de nieuwe Overeenkomst substantieel af. 2. Aanbestedende dienst is voor de raamovereenkomst verplicht een maximale opdrachtwaarde of maximale hoeveelheid op te nemen. Er is echter een onzekerheidsmarge ten aanzien van de afnames, die vooraf niet te kwantificeren is. De Aanbestedende dienst wenst derhalve onderscheid te maken tussen de geraamde opdrachtwaarde (de verwachting) die hierboven is vermeld en de maximale opdrachtwaarde/maximale hoeveelheid van de beoogde raamovereenkomst. De geraamde opdrachtwaarde bedraagt € 1.536.000,00 exclusief btw ofwel 80 multifunctionals en is gebaseerd op een looptijd van zes (6) jaar. De maximale opdrachtwaarde bedraagt € 3.072.000,00 exclusief btw ofwel 160 multifunctionals en is ook gebaseerd op een looptijd van zes (6) jaar. Bij het bepalen van de maximale opdrachtwaarde is rekening gehouden met de eventuele omstandigheid dat de omvang van de leveringen en/of diensten (substantieel) hoger uitvallen dan blijkens de geraamde opdrachtwaarde wordt verwacht. Bij overschrijding van de maximale opdrachtwaarde/hoeveelheid eindigt de Overeenkomst en wordt deze opnieuw aanbesteed. Aan bovenstaande bedragen kunnen geen rechten worden ontleend, hetgeen betekent dat niet met zekerheid kan worden gesteld dat de geraamde en/of maximale opdrachtwaarde daadwerkelijk wordt afgenomen gedurende de looptijd van de Overeenkomst.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30232100 Printers en plotters
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Aanbestedende dienst heeft de scope en omvang van deze aanbesteding vastgesteld op basis van een inschatting van de behoefte aan functionaliteit van de multifunctionals. Een aanpassing van de behoefte kan mogelijkerwijs leiden tot een verandering in aantallen en/of de behoefte aan aanvullende, noodzakelijke leveringen en/of diensten. Indien een wijziging in behoefte optreedt, wordt in onderling overleg tussen de Aanbestedende Dienst en Inschrijver vastgesteld welke gevolgen dit heeft voor de reeds uitgevoerde en nog uit te voeren leveringen en/of diensten. Hierbij geldt dat: 1. De Aanbestedende dienst uitsluitend wijzigingen kan doorvoeren die noodzakelijk zijn voor de goede uitvoering van de opdracht. Dit is het geval indien: 1. Aanbestedende dienst en Krimpenerwaard College gaan samenwerken of fuseren waarbij de Overeenkomst wordt uitgebreid met de levering van maximaal 5 multifunctionals en bijbehorend afdrukvolume. 2. Het onderwijskundig proces en/of andere ontwikkelingen uitbreiding van functionaliteiten op de multifunctionals, ander type multifunctional noodzakelijk maakt. 3. Een andere nieuwe locatie toetreedt tot de stichting van Aanbestedende dienst of sprake van een samenwerking/fusie. 2. De Aanbestedende dienst uitsluitend wijzigingen binnen de oorspronkelijke aard en strekking van de opdracht vallen. 3. Aanvullende leveringen en/of diensten slechts in opdracht worden gegeven tot een maximale meerwaarde van 100% van de oorspronkelijke opdrachtwaarde exclusief btw zoals geoffreerd in Annex III Prijzenblad dan wel maximaal 80 multifunctionals inclusief bijbehorend afdrukvolume. Eventuele aanvullende en met deze aanbesteding verband houdende leveringen en/of diensten worden dan additioneel in opdracht gegeven, zonder dat daarvoor een nieuwe aanbesteding wordt doorlopen. Indien de cumulatieve waarde van de wijzigingen de grens in punt 3 overschrijdt, wordt een separate aanbestedingsprocedure doorlopen. Deze bepaling is nadrukkelijk bedoeld als herzieningsclausule in de zin van artikel 2.163c van de Aanbestedingswet en waarborgt dat wijzigingen transparant, proportioneel en rechtmatig worden doorgevoerd binnen de kaders van de oorspronkelijke opdracht.