2. Procedure
Procedure
Titel: Mendix Front-End Expert Business Engineer Senior - Cluster BCO
Beschrijving: Jij bent van het ontwikkelen van applicaties. Wil jij als Senior Mendix Expert Business Engineer het verschil maken in de ontwikkeling van de dienstverlening van een wereldstad? Dan hebben wij de perfecte klus voor jou.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000