34668-2024 - Mededinging
Nederland – Beveiligingsdiensten – Beveiligingsdiensten opvanglocaties Oekraïners
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beveiligingsdiensten opvanglocaties Oekraïners
Beschrijving: We zoeken een partner die zich, tijdens de genoemde diensturen, opstelt als de vervangende leidinggevende bij de afwezigheid van de woonbegeleiders en acteert in het geval van calamiteiten en onregelmatigheden. De beveiliging heeft tot doel te voorzien in gastvrijheid, veiligheid en beveiliging en is het eerste aanspreekpunt voor bewoners, bezoekers en leveranciers. We zoeken een beveiligingsbedrijf dat een meerwaarde kan leveren en zich als gastheer/vrouw opstelt met een pedagogische instelling. Het betreft een kwetsbare doelgroep. Daarom achten wij het van belang dat een beveiliger zich opstelt als iemand die ook de helpende hand kan bieden of een praatje maakt waar dit gewenst is. De totale geraamde waarde van voorliggende opdracht wordt geraamd op €1.400.000,- op basis van een looptijd van maximaal 4 jaar (inclusief optiejaren). Deze raming is indicatief, hieraan kunnen geen rechten ontleend worden. Deze raming is tevens de maximale waarde voor overeenkomst. Deze raming is inclusief eventuele uitbreiding naar een tweede locatie. Het is mogelijk dat er afgeschaald of opgeschaald wordt. Daarnaast is het niet duidelijk hoelang de locatie(s) geopend blijven. De gemeente is daarom opzoek naar een flexibele partner.
Interne identificatiecode: 87023-2023
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Het doel van de aanbesteding is te komen tot een raamovereenkomst met een één partij voor het leveren van beveiligingsdiensten. Op basis van de uitgaven het afgelopen jaar en de verwachting dat de kosten komende periode zullen stijgen valt deze opdracht boven de Europese drempel. Beveiliging is een SAS-dienst en daarmee is de Europese drempel vastgesteld op 750.000 euro. Daarom wordt er een Europees openbare procedure opgestart, onder een versoepeld regime.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79430000 Diensten voor crisismanagement, 79713000 Bewakingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Binnen onze gemeente vangen we mensen op die gevlucht zijn uit Oekraïne die onder de Richtlijn Tijdelijke Bescherming vallen. We hebben daarvoor momenteel 1 locatie (Scheemda) welke mogelijk uitgebreid kan worden naar een tweede locatie binnen onze gemeente. Op dit moment hebben we in locatie Scheemda ongeveer 120 personen. De gemeente Oldambt zoekt voor de beveiliging en gastvrijheid van de opvanglocatie(s) een beveiliger voor de nachturen. De gevraagde inzet is als volgt: • Maandag tot en met donderdag van 23.00 uur tot 07.00 uur. • Vrijdag van 23.00 uur tot 08.00 uur • Zaterdag van 22.00 uur tot 08.00 uur • Zondag 22.00 uur tot 07.00 uur Dit betreft het uitvoeren van de volgende taken: • Toezicht op de naleving van huisregels van de opvanglocatie(s) • Toezicht op brandveiligheid • Frequente controle rondes, zowel binnen als buiten • Het handhaven van orde en rust op de locatie Als beveiliger help je bij: • Het voorkomen en beperken van schades • Het voorkomen van onveiligheid bij medewerkers en bewoners en bezoekers • Het voorkomen van diefstal, inbraak, geweldpleging en intimidatie • Het voorkomen van misbruik van eigendommen en gegevens opdrachtgever We zoeken een partner die zich, tijdens de genoemde diensturen, opstelt als de vervangende leidinggevende bij de afwezigheid van de woonbegeleiders en acteert in het geval van calamiteiten en onregelmatigheden. De beveiliging heeft tot doel te voorzien in gastvrijheid, veiligheid en beveiliging en is het eerste aanspreekpunt voor bewoners, bezoekers en leveranciers. Bij de overdracht na de dienst verwachten we een uitgebreide rapportage. Deze rapportage bevat in ieder geval de volgende zaken: • Afwijkende zaken of calamiteiten; • Geregistreerde bezoekers. We zoeken een beveiligingsbedrijf dat een meerwaarde kan leveren en zich als gastheer/vrouw opstelt met een pedagogische instelling. Het betreft een kwetsbare doelgroep. Daarom achten wij het van belang dat een beveiliger zich opstelt als iemand die ook de helpende hand kan bieden of een praatje maakt waar dit gewenst is. De volgende diensten vallen niet binnen de scope van de opdracht; • Alarmopvolging na inbraakdetectie of andere melding; • Overig gemeentelijk vastgoed.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De gemeente Oldambt wenst één opdrachtnemer te contracteren. De inwerkingtreding van de raamovereenkomst is gepland op 1 april 2024 en heeft een vaste looptijd van zes (6) maanden tot 30 september 2024, met een optie tot eenzijdige verlenging door de gemeente van zeven (7) maal zes (6) maanden. Overeenkomst wordt gesloten door ondertekening van een definitieve overeenkomst door opdrachtgever en opdrachtnemer. Inschrijver kan geen rechten ontlenen aan deze optionele verlenging. Als de overeenkomst niet wordt verlengd, is de opdrachtgever niet verplicht de reden hiervan kenbaar te maken.