346825-2025 - Resultaat
België – Toiletpapier, zakdoekjes, handdoeken en servetten – QOP25-3446: Raamovereenkomst voor de levering van duurzame hygiënische papierwaren
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: QOP25-3446: Raamovereenkomst voor de levering van duurzame hygiënische papierwaren
Beschrijving: QOP25-3446: Raamovereenkomst voor de levering van duurzame hygiënische papierwaren: - Perceel 1: levering van diverse types van toiletpapier op diverse locaties in het Vlaamse Gewest - Perceel 2: levering van diverse types van hygiënische papierwaren (met uitzondering van toiletpapier) op diverse locaties in het Vlaamse Gewest
Interne identificatiecode: QOP25-3446
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33760000 Toiletpapier, zakdoekjes, handdoeken en servetten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: QOP25-3446 - Perceel 1: levering van diverse types van toiletpapier op diverse locaties in het Vlaamse Gewest
Beschrijving: Perceel 1: levering van diverse types van toiletpapier op diverse locaties in het Vlaamse Gewest
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: QOP25-3446 - Perceel 2: levering van diverse types van hygiënische papierwaren (met uitzondering van toiletpapier) op diverse locaties in het Vlaamse Gewest
Beschrijving: Perceel 2: levering van diverse types van hygiënische papierwaren (met uitzondering van toiletpapier) op diverse locaties in het Vlaamse Gewest
Interne identificatiecode: 2