347026-2026 - Resultaat
Nederland – Funderingswerkzaamheden – Herstel walmuur Oudegracht - rak 12 oost (noordzijde)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Herstel walmuur Oudegracht - rak 12 oost (noordzijde)
Beschrijving: De gemeente Utrecht wil met betrekking tot het project ‘Herstel walmuur Oudegracht - rak 12 oost (noordzijde)‘ met één partij een overeenkomst sluiten voor het uitvoeren van een Werk binnen het Wervengebied van de gemeente Utrecht. De opdracht bestaat uit het vervangen van circa 15,0 strekkende meter Walmuur door een nieuwe kadeconstructie en het stabiliseren van circa 15,0 strekkende meter Walmuur met twee stabilisatieframes ter plaats van aanwezige monumentale bomen. Zie aanbestedingdocumenten
Interne identificatiecode: 2025SB498
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45262210 Funderingswerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht bestaat uit het vervangen van circa 15,0 strekkende meter walmuur door een nieuwe kadeconstructie en het stabiliseren van circa 15,0 strekkende meter walmuur met stabilisatieframes ter plaatse van aanwezige monumentale bomen. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1