Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Delft en Westland (NL333)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Delft
Algemene informatie