347228-2025 - Mededinging
België – Wassen van ramen – Raamovereenkomst: het wassen van ramen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst: het wassen van ramen
Beschrijving: De aanbestedende overheid kiest ervoor om een langdurige en duurzame samenwerking aan te gaan, rekening houdend met de beste prijs-kwaliteitsverhouding. Op elk van de locaties dient het volgende te worden uitgevoerd: - Alle gevelglas aan beide zijden; - Alle koepels aan beide zijden; - Alle lichtstraten aan beide zijden; - Alle sasdeuren aan beide zijden; - Alle muren in glasdalen aan beide zijden; - Alle vensterpanelen aan buitenzijde; - Alle separatieglas. Er geldt een uitzondering voor de garagepoorten bij de brandweer: deze dienen ook te worden gereinigd aan beide zijden. Het wassen van het vensterglas omvat het wassen en zemen van het raamwerk, zowel aan de binnenzijde als aan de buitenzijde van het gebouw incl. raamlijsten en kozijnen, lichtstraten, sasdeuren, muren in glasdalen, koepels. Aan de buitenkant dienen ook de vensterpanelen aan de buitenzijde schoongemaakt te worden. De opdracht is opgedeeld in volgende 7 percelen: - Perceel 1: Administratieve gebouwen - Perceel 2: Stedelijke Basisscholen - Perceel 3: Stedelijk Kunstonderwijs - Perceel 4: Vrijetijdsgebouwen - Perceel 5: Gebouwen Welzijn - Perceel 6: De Spil vzw - Perceel 7: Het Portaal vzw Elk perceel kan 5 maal verlengd worden.
Interne identificatiecode: PPP07I-2833/5296/FAC/012 W2411 377
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911300 Wassen van ramen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: PERCEEL 1 ADMINISTRATIEVE GEBOUWEN
Beschrijving: Stadhuis (site Archief) Stadhuis Zuidstraat 17 Stedelijke Ateliers Brandweer Politiepost + toezichtslokaal Bushokjes Stationsplein Wijkantenne Ter Posterie Stadhuis, historisch gedeelte, excl. Glazen dak Stadhuis, back-office gelijkvloers, administratie Stadhuis, glazen dak in het atrium Stadhuis, kunstwerk in het atrium Stadhuis, back-office verdiep kelder+1+2+3+4, administratie Stadhuis, separatieglas Op afroep
Interne identificatiecode: FAC/012 W2411 377_1
Perceel: LOT-0002
Titel: PERCEEL 2 STEDELIJKE BASISSCHOLEN
Beschrijving: Stedelijke Basisschool De Brug Stedelijke Basisschool De Octopus Stedelijke Basisschool De Vlieger Op afroep
Interne identificatiecode: FAC/012 W2411 377_2
Perceel: LOT-0003
Titel: PERCEEL 3 STEDELIJK KUNSTONDERWIJS
Beschrijving: SASK Leenstraat 14 STAP Beveren SASK - STAP Onze Kinderen STAP Hoofdafdeling STAP St Vedastus STAP Spillebad STAP Kokelaarstraat Op afroep
Interne identificatiecode: FAC/012 W2411 377_3
Perceel: LOT-0004
Titel: PERCEEL 4 VRIJETIJDSGEBOUWEN
Beschrijving: TRAX 1 en TRAX 2 Kerelsplein OCAR Sportcomplex Schiervelde Sportcomplex Expohallen Sportcomplex Beveren Sportcomplex Sportstadion Sportcomplex Onze Kinderen Galerie Blomme Koers Op afroep
Interne identificatiecode: FAC/012 W2411 377_4
Perceel: LOT-0005
Titel: PERCEEL 5 GEBOUWEN WELZIJN
Beschrijving: RSL op Post Nachtopvang De Plekke Site De Munt Welzijnshuis (Gasthuisstraat 10) Op afroep
Interne identificatiecode: FAC/012 W2411 377_5
Perceel: LOT-0006
Titel: PERCEEL 6 DE SPIL
Beschrijving: De Spil Op afroep
Interne identificatiecode: FAC/012 W2411 377_6
Perceel: LOT-0007
Titel: PERCEEL 7 HET PORTAAL
Beschrijving: Het kenniscentrum ARhus (het Portaal) Antenne Beveren Antenne Rumbeke Antenne Gitsestraat Op afroep
Interne identificatiecode: FAC/012 W2411 377_7