347238-2023 - Vooraankondiging onderhandse gunningNederland-Amsterdam: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aankondiging vrijwillige transparantie inzake aanvullenden opdrachten m.bt. Asset Beheersysteem (GISIB)
Referentienummer: AICT2023-0073
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze aankondiging betreft een wijziging van een lopende overeenkomst voor een asset beheersysteem, GISIB van de leverancier DGgroep. De aanvullende opdrachten dienen door de oorspronkelijke opdrachtnemer conform art. 2.163d Aanbestedingswet (een aanvullende noodzakelijk geworden wijziging ex art. 72 lid 1 onder b van de Richtlijn 2014/24/EU) te worden uitgevoerd.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Aanvullende opdrachten m.b.t. Europese aanbesteding Asset Beheersysteem
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
400.000 euro maximaal