2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Elektrotechnische en Procesautomatisering werkzaamheden iWA2.0/ iPA2.0 2026
Beschrijving: De Raamovereenkomst Elektrotechnische en Procesautomatisering werkzaamheden iWA2.0/iPA2.0 2026-2030 is voornamelijk gebaseerd op de programma’s iWA2.0 en iPA2.0. De, niet uitputtende, werkzaamheden zijn onderverdeeld in: • Werkzaamheden aan de objecten stuwen en gemalen, krooshekreiniger, meetpunten en dergelijke objecten in het watersysteem. Deze objecten behoren tot het programma iWA2.0 • Werkzaamheden aan de objecten rioolgemalen en rioolwaterzuiveringsinstallaties (rwzi’s) in de waterketen. Deze objecten behoren tot het programma iPA2.0; • Buiten de programma’s iWA2.0 en iPA2.0 kunnen werkzaamheden op de (de)centrale locaties/kantoren van WSRL deel uitmaken van deze Raamovereenkomst. De werkzaamheden moeten wel in relatie staan met de werkzaamheden zoals in deze Aanbestedingsleidraad benoemd; • Detachering van personeel in geval van capaciteitsbehoefte bij WSRL. Voor deze objecten dienen er voornamelijk elektrotechnische installatiewerkzaamheden uitgevoerd te worden. Meestal worden de engineeringswerkzaamheden door WSRL zelf uitgevoerd. In sommige gevallen kan de engineering door Opdrachtnemer onderdeel uitmaken van de Nadere opdracht. WSRL hanteert voor het gehele programma iWA2.0 en iPA2.0 de volgende doelstellingen: • Het vervangen van de procesautomatisering eens per 12,5 jaar van de objecten waarbij enkel op elektrotechnisch en procesautomatisering vlak vervanging dient plaats te vinden; • Bij het vervangen van de procesautomatisering gelijktijdig het vervangen van de elektrotechnische componenten, welke niet meer voldoen aan de normen of aan vervanging toe zijn, inclusief de benodigde documentatie van de objecten; • Het technisch en functioneel op orde houden van de centrale hoofdposten watersysteem en waterketen. Het doel van deze aanbesteding is tweeledig: 1. Het sluiten van een Raamovereenkomst(en) met één of meerdere ondernemingen voor Elektrotechnische installaties & Procesautomatisering werkzaamheden iWA2.0/ iPA2.0 2026-2030; 2. Het verstrekken van één Opdracht (een Nadere opdracht vanuit vakgebied B) voor werkzaamheden aan gemaal Middelkoop.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: WSRL brengt deze opdracht door middel van een Europese aanbestedingsprocedure op de markt en heeft ervoor gekozen om een Europese openbare procedure uit te voeren. Dat wil zeggen dat de aanbesteding uit één fase bestaat. Inschrijvers kunnen direct hun Inschrijving indienen. De aanbesteding wordt openbaar bekend gemaakt. Elke geïnteresseerde ondernemer kan direct inschrijven en hoeft zich niet eerst te kwalificeren. Wel bepaalt WSRL dat enkel inschrijvers die aan de door WSRL gestelde minimumeisen en geschiktheidseisen voldoen, in aanmerking komen voor verlening van de Raamovereenkomst en de Opdracht. Gunning van de Raamovereenkomst voor de vakgebieden vindt plaats op basis van de Inschrijving. Gunning van de Opdracht van de uitvoeringswerkzaamheden aan gemaal Middelkoop vindt plaats op basis van de laagste prijs.
Doel
Aard van het contract: Werken
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 45310000 Aanleg van elektriciteit
Aanvullende classificatie (cpv): 45317000 Overige elektrische installatiewerkzaamheden, 48921000 Automatiseringssysteem, 51110000 Installatie van elektrische uitrusting, 51200000 Installatie van meet-, controle-, test- en navigatie-uitrusting, 72211000 Programmering van systeem- en gebruikerssoftware
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Binnen de Raamovereenkomst is het mogelijk opgenomen voor inhuur (detachering) van personeel van Opdrachtnemer bij WSRL in geval van benodigde extra capaciteit. Het gaat hierbij om de wens voor WSRL van de mogelijkheid gebruik te kunnen maken om technische specialist(en) in te huren voor de engineeringswerkzaamheden of begeleiding van de opdrachten die WSRL in eigen beheer uitvoert.