2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud liften UMC Utrecht
Beschrijving: Deze openbare aanbesteding betreft het preventief en correctief liftonderhoud van het UMC Utrecht.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50750000 Liftonderhoud
Aanvullende classificatie (cpv): 42416100 Liften, 42416120 Goederenliften, 42416130 Mechanische liften
5. Perceel
Perceel: LOT-0000