Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
Aanvullende classificatie (cpv): 39224340 Afvalbakken
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Delft en Westland (NL333)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Zie documentatie