347773-2026 - Resultaat
Nederland – Computeruitrusting en -benodigdheden – Europese aanbesteding voor de levering van centrale ICT-hardware (perceel 1) en decentrale ICT-hardware (perceel 2).
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding voor de levering van centrale ICT-hardware (perceel 1) en decentrale ICT-hardware (perceel 2).
Beschrijving: De doelstelling van deze aanbesteding is om voor perceel 1 maximaal drie geschikte leveranciers te vinden voor het leveren van centrale ICT-hardware en om voor perceel 2 maximaal drie geschikte leveranciers te vinden voor het leveren van decentrale ICT-hardware. De Aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese aanbesteding volgens een openbare procedure, waar per perceel de ‘inschrijving met de laagste prijs’ het uitgangspunt is. De raming zal naar verwachting uitkomen op Perceel 1: circa € 240.000,00 exclusief BTW over de gehele looptijd. Perceel 2: circa € 250.000,00 exclusief BTW per jaar.
Interne identificatiecode: SVO|PL26ICTH
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 30213000 Personal computers, 30230000 Computerapparatuur, 32420000 Netwerkuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: De levering van centrale ICT-hardware
Beschrijving: De doelstelling van deze aanbesteding is om voor perceel 1 maximaal drie geschikte leveranciers te vinden voor het leveren van centrale ICT-hardware. De raming zal naar verwachting uitkomen op circa € 240.000,00 exclusief BTW over de gehele looptijd.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 30210000 Machines voor dataprocessing (hardware), 32420000 Netwerkuitrusting
Opties:
Beschrijving van de opties: Het doel is om voor de Aanbestedende dienst per perceel drie raamovereenkomsten af te sluiten met een initiële looptijd van 24 maanden met een optionele verlenging van eenmaal 24 maanden.
Perceel: LOT-0002
Titel: De levering van decentrale ICT-hardware
Beschrijving: De doelstelling van deze aanbesteding is om voor perceel 2 maximaal drie geschikte leveranciers te vinden voor het leveren van decentrale ICT-hardware. Perceel 2: circa € 250.000,00 exclusief BTW per jaar.
Interne identificatiecode: 2
Aanvullende classificatie (cpv): 30213000 Personal computers, 30230000 Computerapparatuur